Aktori me origjinë shqiptare, Can Yaman është shumë i famshëm në Turqi e më gjerë për shkak të talentit të tij në aktrim e pamjes që ka çmendur shumë vajza.

Xhani është bërë i njohur dhe në Itali pasi edhe atje po transmetohen filmat e tij.

Aktori së fundmi ka shkuar në Itali për të takuar fansat, por mesa duket ka gjetur kohën edhe për njohje të reja.

Një modele italiane që cilësohet si më e bukura në Naples ka thënë për një revistë italiane se është njohur me Xhanin gjatë pushimeve.

Mirëpo ajo i ka nxjerrë një sekret aktorit duke thënë se ai dhe Demet Ozdemir e cila njihet si “Sanem”, nuk janë në një lidhje dhe këtë i ka thënë vetë ai.

“Ne u takuam gjatë pushimeve dhe kaluam vërtet mirë me njëri-tjetrin. Can madje më ftoi në Stamboll. Dhe jo, ai dhe Demet Ozdemir nuk janë bashkë! Këtë ma ka thënë ai vetë”, u shpreh modelja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here