A janë ndarë Inva Mula dhe Hetem Ramadani ?Ledina Çelo ka kaluar disa ditë pushimesh në Dubai me familjen e saj, një rikthim brenda disa muajsh në qytetin ku mesa duket të gjithë janë ndjerë mirë.

Një nga ngjarjet e veçanta që ajo ka dashur të ndajë bashkë me plazhet dhe resorted mahnitëse, është edhe një darkë miqësore që ka kaluar me sopranon e njohur shqiptare me famë botërore, Inva Mula.

Inva mesa duket, gjithashtu ka qenë në Dubai për disa ditë pushime para koncertit që e pret në New York, në 26 mars e shoqëruar nga bashkëshorti i saj, biznesmeni Hetem Ramadani dhe shumë elegante si zakonisht.invaNëse këto kohë kemi dëgjuar më shumë sesa një herë për ndarjen e tyre, ja ku është prova që Mula dhe Ramadani janë bashkë.

Në darkë, çiftet kanë marrë edhe fëmijët e tyre, tre biondë të këndshëm, raporton revista Class.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here