A janë bashkë Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl?Modelja e njohur, Afërdita Dreshaj, e cila po sfidon vetën e saj edhe në muzikë, duket të ketë një lëkundje në lidhjen e saj me hokeistin qek, Jakub Kindl.

Ka kohë që as njëri e as tjetri, nuk kanë postuar ndonjë foto së bashku me njëri-tjetrin, shkruan Indeksonline.

Burime të Indeksonline, të afërta me ciftin, thonë se largësia e ka bërë të veten, dhe se ata dy janë larguar dukshëm, marrë parasysh që takohen shumë rrallë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here