A janë apo nuk janë në lidhje Drake dhe J.Lo? Ditë më parë u përfol për një lidhje mes reperit Drake dhe JLo, por e gjitha ka qenë një mashtrim. U pretendua për një lidhje, e më pas për një flirt nga ana e JLo, por zëra të tjerë konfirmojnë se e gjitha kjo bëhet që ata të kapin majat me shitjen e këngës së tyre që pritet të dalë së shpejti.

Sipas Page Six, shumë personazhe që janë pjesë e kësaj industrie mendojnë se lidhja mes të dyve është një sajesë, me qëllim publiciteti, vetëm që dyshja të kapë majat me shitjet e këngës së tyre që pritet të dalë së shpejti.

“Është një gënjeshtër. Nëse JLo dhe Drake do të dilnin vërtet bashkë, do të ishin shumë më të rezervuar.

A nuk e kupton Drake se është e çuditshme të shprehësh dashurinë për Rihanna-n dhe pastaj të shfaqësh ndjenjat për JLo-në vetëm pak muaj më vonë?”, është shprehur një burim i afërt me të dy për revistën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here