A ishte kjo simpatia e dikurshme e Afrim Muçiqit?Afrim Muçiqi u bë tejet i njohur falë zërit dhe këngëve të tij të bukura, që u bënë hite, u dëgjuan e dëgjohen, shkruan “Kosovarja”.

Afrim Muçiqi u bë tejet i njohur me këngën “Dadush”, që mbetet hit i pa krahasueshëm.

Por, kishte edhe një mori këngësh të tjera te mrekullueshme. Në një nga projektet e vitit të ri ai u këndonte zeshkaneve e biondinave dhe e shikonte me admirim këtë bukuroshe, shkruan “Kosovarja”. Duket që e kishte simpati. Shikoni shikimin e Afrimit…

 

A ishte kjo simpatia e dikurshme e Afrim Muçiqit?A ishte kjo simpatia e dikurshme e Afrim Muçiqit?21

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here