A i numërohet Shkëndijes agjerimi, shikojeni si provokon pas Ramazani Këngëtarja Shkëndije Mujaj është njëra prej femrave më seksi në estradën tonë, ajo po ashtu është njëra prej të cilave poston më së shumti foto thuajse nudo, shkruan Gazeta Blic.

Gjatë muajt të Ramazanit Shkëndija tha se është duke agjeruar, madje mungonin edhe fotografitë dhe videot provokuese nga ajo në rrjetet sociale.

Tani Shkëndija duket sikur gjithçka përfundoj dhe ajo është në rregull, pak ditë pas përfundimit të këtij muaji ajo del me një foto ku shihet gjoksi bombsatik thuajse jashta krejtësisht.

Dhe agjëroi apo jo Shkëndija vazhdon ‘zanatin’ e vjetër/GazetaBlic/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here