A i frikësohet Kida Shkendes?Pak ditë më parë Shkenda Dubova prezantoj videoklipin e këngës së saj të re, e cila u shpërnda nga shumë koleg të këngëtares, por jo edhe nga kolegia dhe mikja e saj Kida.

Ditë më parë u tha se Shkenda e Kida ndajnë shoqëri me njëra tjetrën, kjo pasi menaxhohen edhe nga i njëjti menaxher.

Por, është e çuditshme se përse Kida nuk po e suporton projektin e ri të mikes së saj?

A i frikësohet Kida Shkendes?

A po i frikësohet Kida energjisë dhe impaktit që ka Shkenda në publik?/Kosovarja/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here