A është Tuna shtatzënë?Kosovarja” pak ditë më parë publikoj disa foto ekskluzive të Tunes, duke komentuar shtimin e saj në peshë. Është mëse e dukshme që Tuna është trash.

Këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna ndër vite ka probleme me kilogramët e tepërt, që së fundi i mbante nën kontroll përmes ushtrimeve të shumta fizike, shkruan “Kosovarja”.

Tani po thuhet se Tuna është shtatzëne dhe në muajin e shtatë, që i bije se kanë mbetur vetëm edhe dy muaj derisa ajo të bëhet nënë.

Këngëtarja s’po reagon në lidhje me këto thashetheme, shkruan “Kosovarja”.
A mos është vetë Tuna ajo që “e ziu” këtë lajm sa për senzacion?/Kosovarja/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here