A është “shëndoshur” Beyonce ?Ndërsa shumica e artistëve të tjerë janë angazhuar me pjesëmarrjen e tyre në Fashion Week New York, Beyonce ka vendosur që të kalojë disa ditë pushime me familjen.

Këngëtarja 34 – vjeçare është fotografuar në Sardenja të Italisë sëbashku me bashkëshortin Jay Z dhe vajzën Blue Ivy.

Në fotot e kapura mat Bey është veshur me trupore, por edhe pse ngjan e shëndoshë duket qartë se është e tonifikuar.

34 – vjeçarja ka rënë shpesh pre e kritikave përsa i përket fiizkut, por shihet se ajo ndihet e lumtur me linjat e saj, duke bërë pjesë tek femrat e kolme, por të preferuara.

A është “shëndoshur” Beyonce ?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here