JahajgaaDitë më parë mediat kanë raportuar se ish-presidentja Atifete Jahjaga, është ndarë nga bashkëshorti i saj.Mediat duke u bazuar në shfaqjen e rrallë të çiftit bashkë në publik, kishin raportuar se ata i kanë dhënë fund martesës.

Por në fakt Atifete Jahjaga dhe bashkëshorti i saj Astrit Kuçi janë bashkë dhe këtë e kanë dëshmuar mbrëm duke marr pjesë në “Ballon pranverore”.

Në këtë fotografi shihet Jahjaga në shoqëri të bashkëshortit dhe këngëtares Violeta Kajtazi.Magazina.

Atifete

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here