Vetëm pak ditë më parë, Dua Lipa konfirmoi publikisht se është ndarë nga i dashuri i saj pre thujase dy vitesh, Isaac Careë.

Por, teksa ajo refuzoi të fliste për arsyen e ndarjes, fansat në rrjete sociale kanë nisur të spekulojnë se arsyeja e ndarjes mund ët ketë qenë pikërisht këngëtari Harry Styles, ish-pjesëtar i grupit One Direction5

Dua dhe Harry u fotografuan në dhjetor së bashku në një restorant në Londër, duke nxitur dyshime të shumta mbi marrëdhënien e tyre. Ndonëse këngëtarja shqiptare me famë botërore e mohoi se mes tyre ka diçka më shumë se shoqëri, dhe u shpreh se zemra e saj i përkiste Isaac-ut, vijon të ketë dyshime për të dhe Harry Styles. Për më tepër që ndarja e saj erdhi vetëm pak kohë pas publikimit të fotove. Të jetë Harry arsyeja e ndarjes së Duas nga i dashuri? /Prive.al

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here