A është ky i dashuri i Teuta Krasniqit?Teuta Krasniqi ia ka uruar ditëlindjen Adonis Morinës.Por urimi për trajnerin e basketbollit dhe fitnesit duket paksa i veçantë, e cila na shtyn të aludojmë se ky mund të jetë i dashuri i ri i aktores shqitare.

“Urime Ditëlindjen. Uroj që jeta të jetë e veçantë ashtu siç je edhe vet ti!”, është urimi i Teutës për Adonis Morinën, transmeton Telegrafi.

Vetë aktorja ditë më parë kishte pohuar se është shoqëruar për pushime në Itali nga i dashuri i ri, ndërsa dje publikoi një fotografi duke u përqafuar nga i dashuri i saj.

A është ky i dashuri i Teuta Krasniqit?

Kujtojmë se Teuta ka qenë e kurorëzuar me këngëtarin kosovar, Blero Muharremi, me të cilin është ndarë javë më parë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here