A është ky i dashuri i Bora KokëdhimesBora Kokëdhima, vajza e deputetit socialist Koço Kokëdhimës, ka publikuar një foto me një mashkull. Bora ka shoqëruar foton me një zemër dhe djali në foto nuk duket mirë pasi tregon vetëm një pjesë të fytyrës, në profil.

Vajzat e famshme të Koços nuk tregojnë shumë për jetën e tyre private por si duket Bora ka marrë hapin e para. Stilistja më e re në Shqipëri duket se po shijon momentin me djalin me të cilin është fotografuar.

A është ky i dashuri i saj ?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here