A është kjo Kida e videoklipeve?Kida e re me moshë, e re në skenën tonë muzikore, por me zërin e këngët e saj bëri emër për publikun e shumtë, gjithandej trojeve shqiptare, shkruan Gazeta Express.

Përveç këngëve ajo njihet edhe për video klipet që mundohet t’i bëjë unike. Aty shfaqet e bukur, seksi dhe e gjatë.

Gazeta Express, iu sjell disa foto për t’iu treguar se si duket në të vërtetë Kida.

A është kjo Kida e videoklipeve?

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here