A është kjo Dafina Zeqiri?Dafina Zeqiri po kalon një moment shumë të mirë në karrierën e saj teksa klipi i ri i shumë shpejt pritet të realizohet.

Daffi shquhet edhe për ‘look’, në një foto mund ta shikoni dhe vet se si ka ndryshuar pamjen dhe duket shumë bukur.

Në të vërtetë se a është Daffi apo jo, mbetet ta shihni foton mëposht.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here