A është Floriana, prezantuesja më e bukur shqiptare? Floriana Garo ka vendosur të ndjekë një karrierë si prezantuese televizive dhe është padyshim njëra prej prezantueseve më të bukura shqiptare.

Dikur më e bukura e Shqipërisë, drejton emisionin Jo Vetëm Modë në TV Klan dhe nuk ka dyshim se me dukjen e saj josh shikues të shumtë.
Kujtojmë që në vitin 2012, Floriana e ka përfaqësuar Shqipërinë në ‘Miss Bota’.

Më poshtë ju sjellim disa fotografi të bukuroshes të publikuara në rrjetet sociale dhe ju mbetet juve të vlerësoni nëse është femra më e bukur e ekranit shqiptar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here