A është Fjolla Morina lesbike?Këngëtarja Fjolla Morina ka folur në emisionin Zonë e Lirë për seksualitetin e saj.E provokuar nga prezantuesi kontravers Arian Çani, Fjolla Morina ka sqaruar puthjen me Shkenda Dubovën.

Ajo mohoi të jetë lesbike dhe se atë e ka bërë si një puthje shoqërore, shkruan Telegrafi.

Sa i përket një treshe, ajo mohon ta ketë bërë ndonjëherë, pavarësisht se i këndon këtij stili seksual.

Ndryshe Elinel shtoi në këtë emision se Fjolla është gangstere dhe se është mirë që nuk është mashkull.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here