A është Elita Rudi e dashura e re e Florit?Prej vitesh Flori Mumajesi përflitet për një lidhje të mundshme me Elvana Gjatën.Kjo gjë megjithatë, nuk është konfirmuar asnjëherë.,

Ndërkohë, së fundmi ka spekulime se Flori ka nisur një romancë më modelen dhe moderatoren kosovare Elita Rudi,e cila është e famshme për format e saj bombastike.

Spekulimet vijnë pasi vetë Elita ka postuar një video me Florin.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here