Partnerja e reperit të njohur Stresi i përgjigjet shpesh pyetjeve të ndjekësve të saj në rrjete sociale.

Këtë herë Keisi është pyetur nëse ajo konsumon hashash si bashkëshorti i saj Stresi. “Ti pin at barin njëjtë sikur burri jot apo jo?”

Bukuroshja duket se nuk ka nguruar t’i përgjigjet kësaj pyetje: “Jo unë nuk kam prekur kurrë as bar as cigare, por në Kanada është legale bari dhe këtu i sheh të gjithë me të, kështu që burri im s’do duket si i vetmi se dhe në Shqipëri e pijnë, thjesht se publikojnë”,-ka thënë ajo. 

Më herët ajo është shprehur se lirimi i Stresit nga burgu do të ndodhte shumë shpejt.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/a-e-pin-barin-si-burri-jot-623504/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here