​Gjiko dhe Elita janë çifti më i përfolur aktualisht në shtypin rozë kosovar.

Dasma e tyre e bujshme solli edhe anëtarë të tjerë të familjes së tyre para publikut.

E keni parë nusen e Gjikos, por jo edhe motrën e tij bukuroshe.

 

Është nëna e Gjikos ajo që është fotografuar me vajzën e saj e një foto të tillë e ka shpërndarë edhe me ndjekësit e saj që iu shtuan pasi u pa në dasmën e djalit të saj.

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here