A e keni ditur se Mimoza Mustafa ka një vajzë kaq seksi!Këngëtarja Mimoza Mustafa, nuk është më në skenë tash e një kohë, por ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Mimoza Mustafa ka uruar përmes Instagramit vajzën e saj Rozafën për ditëlindje, ndërsa ka publikuar edhe një fotografi të saj, shkruan Magazina.al

“Engjulli im uroj qe te kesh shendet te jesh e lumtur dhe gjithmone te kesh suksese ne jete dhe une ti gezohem sukseseve tua urime ditelindjen te don nana shume”, ka uruar Mimoza vajzën e saj.

Ndryshe çifti Mimoza Mustafa dhe Shkumbin Kryeziu përveç Rozafës kanë edhe një djalë me emrin Bojken.

A e keni ditur se Mimoza Mustafa ka një vajzë kaq seksi!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here