ButrinShumë këngëtarë të cilët kanë famë sot dhe janë me vite në skenë, nuk i kemi dëgjuar ende duke kënduar 100% live, pasi në menyra të ndryshme ata ju shmangen këtyre eventeve.

Por këndimi live duket se nuk e ka frikësuar këngëtarin e ri Butrint Imerin.

Ai ka qenë i ftuar special i kësaj jave në “The Voice of Albania”, ku ka kënduar live disa nga hitet e ku ka ndezur atmosferen.

Se a ja ka dalë Butrinti të interpretoj si duhet këngët e tij 100% live, dëgjojeni dhe vlersoni vet:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here