A e ka ndërruar fenë Linda Halimi? Këngëtarja Linda Halimi po përpiqet të bëjë karrierë ndërkombëtare, ndonëse një herë për një herë duket se i ka stopuar tentativat. Mbetet të shihet tutje se cilët do të jenë hapat e ardhshëm të Lindës, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja po jeton në Amerikë pranë bashkëshortit të saj, reperit Big D.

Sot në festën e Bajramit të vogël, këngëtarja e njohur e ka postuar vetëm një urim të shkurtër, te përcjellur me disa të qeshura fëmijësh që ngjajnë në të qeshura delesh, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkohë, në Instagram thjesht e ka publikuar vetën e saj dhe linjat trupore.

A e ka ndërruar fenë Linda Halimi?

Dikur ajo bënte shumë urime për Bajram, dukej e dhënë pas festave fetare. Çka po ndodh me Linden?/Kosovarja/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here