A e ka gjetur “princin” Leonora Jakupi?Sot në kuadër të emisionit “21 Gradë“, ishte e ftuar, këngëtarja Leonora Jakupi

Leonora tregoi se ka punuar gjatë për albumin i cili pritet të lansohet në shtator.

Poashtu tregoi se tani më ka përfunduar xhirimet dhe montazhën e këngës së re e cila pritet poashtu të lansohet në shtator.

“Unë e kam ni të nevojshme me pas një album”, shprehet këngëtarja.

Në pyetjen se kur e ka plan të martohet këngëtarja tregohet pak enigmatike.

“Unë gjithmonë them kur e ka shkru Zoti, po duhet me ja bo hyzmetin. Unë jam moshë madhore e kam jeten time private por që le të mbetet private. Do të ju tregoj në emsionet tjera”, shprehet këngëtarja.

Këngëtarja poashtu tregoi se nuk ka operacione, ndonëse shpesh herë është pyetur dhe është përfolur siç tha ajo. Por gjithashtu ajo tregoi se nuk është kundër operacioneve.

Ndryshe Leonora para dy ditëve postoi këngën “Diamant”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here