A e ka Blerta Deliu bashkëshortin e bukur, ashtu siç është vet?Deputetja e PDK-së, Blerta Deliu është mjaft aktive edhe me aktivitete të tjera, përpos në politikë, shkruan Gazeta Blic. Ajo siç është parë së fundi, ka marrë pjesë në një turne të tenisit.

Po ashtu, më parë kishe qenë pjesëmarrëse në një garë automobilistike. Dhe, siç e dini, Deliu njihet për shumë profesione.

Mirëpo, ndonëse Blertën e njihni të gjithë, ngase bën pjesë në fytyrat publike, bashkëshortin e saj, mund të mos e keni parë asnjëherë. Andaj, ne ua kemi siguruar disa fotografi, në të cilat shihet Blerta, bashkë me bashkëshortin dhe dy fëmijët.

E ju, shikojini fotografitë dhe jepni vlerësimin për këtë çift ose për familjen në tërësi!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here