A e dinit që Nora dhe Zanfina ishin në një klasë?! Mund të tingëlloj e çuditshme por, është shumë e vërtetë!.

Një fotografi e postuar nga një fanse e Nora Istrefit na ka zbuluar diçka që as ne nuk e kishim ditur.

Nora Istrefi dhe Zanfina Ismaili ishin dikur shoqe klase, e sot dy kolege të dashura.

Nuk dihet se cilës datë i takon kjo fotografi por, Nora dhe Zanfina duken tejet të këndshme edhe si adoleshente./ShowbiziOnline/.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here