A e dini se ky deputet i Kuvendit të Kosovës është dhëndrri i Cimës ?Ajo po i mungon skenës muzikore tash e sa kohë dhe fansat duken se po presin që ajo të ngjitet në skenë shumë shpejt.

Bëhet fjalë për vajzën e humoristit Rasim Thaqi -Cima, këngëtaren Adelina Thaqi e cila është e martuar me deputetin Bardhyl Metaj me të cilin kanë dy vajza.

Janë rrjetet sociale ato që neve na mundësuan të njohim familjen e tyre të vogël.

Ata në fotografitë që publikojnë, duket se kanë një familje të harmonishme./Magazina/

A e dini se ky deputet i Kuvendit të Kosovës është dhëndrri i Cimës ?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here