Këngëtari Korab Jetishi është mjaft I dashur për publikun.

Megjithëse është distancuar paksa nga skena muzikore, ai prapë se prapë qëndron pranë fansave nëpërmjet fotografive që i publikon në rrjetet sociale.

Korabi në fotografinë e fundit është paraqitur me vajzën e tin, Noa, shkruan gazeta Kosova Sot Online.

Kujtojmë së këngëtari është i martuar me Gentianën dhe së bashku kanë një vajzë.13

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here