A e dini se djali i Ramiz Lladrovcit është futbollist i njohur?Kryetarin e Drenasit, Ramiz Lladrovcin tashmë e njohin të gjithë, në media shpesh ka qenë prezente edhe vazja e tij Kosovarja, por anash nuk ka mbetur as bashkëshortja Shemsija.Me një fjalë familja Lladrovci, tashmë është e njohur për të gjithë.

Nën hije të mediave rozë ka qenë djali i tij Lapidari, i cili është një futbollist mjaft i suksesshëm, shkruan Magazina.alLapidar Lladrovci,ish-futbollist i ekipit të qytetit që udhëhiqet nga babai i tij “FeronikelI”, tani është duke shënuar suksesen me ekipin mitrovicas “Trepça 89”.

Ai është fejuar vitin e kaluar dhe këtë verë pritet ta bëj edhe dasmën me bukuroshen Arlinda Alshiqin.

A e dini se djali i Ramiz Lladrovcit është futbollist i njohur?

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here