A e dini sa vjeç është Shkelzen Jetishi?Ituar në emisionin ‘21 Gradë’ ishte këngëtari Shkelzen Jetishi.

I njohur me emrin artistik Xeni, këngëtari që rrëmbejë zemrat e të gjithë me muzikën të cilën e kultivon në emisionin ’21 Gradë’ foli shumë gjëra të cilat më parë nuk i kemi ndëgjuar nga ai.

Xeni foli rreth karrierës muzikore ku tha se nuk do të ndalet por do të vazhdojë që të sjellë kënëg të tjera për publikun, dhe se së shpejti priten disa këngë të reja nga ai.

Shikuesit si cdo ditë tjetër, edhe sot vazhduan më pyetjet e tyre dhe njëra ndër pyetje me interesante ishte sa sa vjecarë është Xeni.

Këngëtari nuk hezitoi të tregoi dhe tha se është 52 vjecarë.

‘Jam 52 vjecarë dhe nuk e kam mërzi të tregoi, i takoi gjeneratës së 64’ tha Xeni./21Media

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here