Motrat më seksi dhe më të përfolura në vendin tonë janë motrat Ismaili.

Ato përveç bukurisë që kanë dhe stilit tërheqës kanë edhe zërin e mrekullueshëm, shkruan GazetaBlic.com.

Të gjitha për këto femra i keni marrë vesh, por shumica nga ju nuk e dini së nga cili fshat kanë prejardhjen e tyre.

Të parët e motrave, Adelina, Zanfina dhe Ema Ismaili janë fshatarë të fshatit Sazli komunë e Ferizajt.11

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here