1Albian Gagica është bashkëshorti i aktores së njohur kosovare Yllka Gashi, që u bë shumë e njohur përmes serialit “Familja Moderne”.

Yllka dhe Albiani janë në lidhje prej shumë kohësh, e prej gjashtë vitesh edhe të martuar. Ata e kanë një vajzë. Çifti po jetojnë në Amerikë dhe duken shumë të lumtur.

Derisa aktorja nuk është e angazhuar, bashkëshorti i saj edhe në Amerikë po merret me fotografi dhe dizajn grafik, shkruan “Kosovarja”.

YLLKA1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here