A e dini djali i kujt është shoku Lum?Shengyl Ismajli për të gjithë njihet si një aktore e suksesshme, andaj Lumi nuk ka pasur se si të mos ketë shpirt artisti.

i filmit ‘Shok’ mbrëmë e ka marrë të gjithë vëmendjen duke parakaluar mbi qilimin e kuq në mesin e shumë yjeve botëror shkruan lajmi.net.

Ndërsa edhe pse nuk arriti ta fitoj çmimin, bëri që shqipfolësit ngado të ndihen shumë krenar. Kjo shihet nga komentet dhe përkrahja e vazhdueshme.

A e dini djali i kujt është shoku Lum?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here