A e dini djali i kujt është Orik Morina?A e keni ditur se aktori simpatik i serialit “Çka ka shpija”, Orik Morina i njohur me emrin artistik “Spinoza” është djali i një artisti?!

Babai i Orikut është Adrian Morina, i cili njihet poashtu si një aktor i talentuar dhe i suksesshëm andaj edhe djali i tij s’ka si të mos i ngjajë,shkruan Magazina.al

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here