A e dini çka e ka Leonora Jakupi, Rexhep Selimin?Aktualisht të dytë jetojnë në Prishtinë. Leonora në lagjen “Dardania” e Rexha në “Breg të Diellit”, por vendlindja e tyre, sic edhe dihet, nuk është Prishtina, shkruan Magazina.

Të dy kanë origjinën nga i njejti fshat i Skënderajt.

Familja e Leonora Jakupit dhe ajo e Rexhep Selimit kanë prejardhje nga fshati Aqarevë i Drenicës.

LEXO EDHE: Kjo është vetura super-luksoze e Era Istrefit (Foto)

Pra të dy janë kusherinjë mes vete dhe sigurisht se janë krenarë për origjininën, pas fshati i prindërve të tyre njihet si vend që ka dhënë shumë për lirinë e Kosovës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here