A e din se me kë bashkëjeton Hermes Nika?Hermes Nikaj, djali që hap mëngjeset e Aldo Morning Shoë në Tv Klan, ka vendosur t’ia prezantojë publikut të fejuarën e tij.

Ai thotë për të përditshmen Shekulli se të dy kanë realizuar setin e parë fotografik me rastin e fundvitit.

Biondja që shfaqet në krah të Hermesit quhet Angela. Dhe tashmë ata janë në një bashkëjetesë.Nikaj ndihet i lumtur në këtë bashkëjetesë, ndërsa deklaron se shumë shpejt familjet e tyre do të shkëmbejnë kafetë e para familjare.A e din se me kë bashkëjeton Hermes Nika?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here