Këngëtarja Nora Istrefi dhe bashkëshorti i saj Robert Berisha, ishin ndër çiftet më të përfolura në mediet rozë.

Kjo për faktin pasi që shumë herë është shkruar për ndarje të çiftit.

Por të dy vazhdojnë të jenë të lumtur pranë njëri-tjetrit e vazjës së tyre Renee.

Të dy janë shumë të angazhuar me koncerte e projekte të ndryshme.

Por Nora ka një person që kalon shumë kohë me të. Ai është Drilon Furra apo siç njihet ndryshe Dj Red.

Dj Red është menaxheri dhe Dj i Norës.3 4 5

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here