tunaAltuna Sejdiu-Tuna, ka lindur në qytetin e saj të lindjes, në Shkup. Pra, edhe vendlindja e Tianit do të jetë Shkupi dhe jo Prishtina, shkruan “Kosovarja”.

Pas disa ditësh qëndrimi në spital, Tuna bashkë me të birin tashmë kanë dalë nga aty. Këngëtarja, bashkëshorti i saj Patrisi dhe i vogli tashmë po kthehen në Prishtinë, ku edhe do të jetojnë së bashku, shkruan “Kosovarja”.

Tuna dhe Patrisi do të jetojnë me prindërit e këtij të fundit./Kosovarja/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here