Angela ka zgjedhur sot që fansat e saj të bëjnë pyetje për të dhe për të ka ardhur një pyetje koxha provokative

Modelja shqiptare, e cila i kishte dhënë fund me bujë beqarisë së saj, derisa disa nga mediat kishin shkruar se ajo është martuar me biznesmenin rumun, Dragos Savulescu.

E pyetja për modelën shqiptare ishte e drejtpërdrejt nga një fans i saj.

“A do ta dashuronit burrin e juaj si tani nëse ai do të ishte i varfër?”, ishte pyetja nga një fans për Angelan.

Kurse bukuroshja shqiptare nuk ka ngurruar dhe i është përgjigjur:

“Jo. Ndoshta më shumë!”.

Ndryshe për Angela Martini është thënë kohëve të fundit që ka pasur një ndërhyrje kirurgjikale në gjoksin e saj. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here