Learta Jakupi u bë e njohur për publikun shqiptar si reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Mirëpo, ajo tani famën e madhe po e arrin si solo këngëtare.

Përveç që është e njohur vetë, ajo bëri të njohur edhe familjen e në veçanti nënën e saj, Dritën.

Drita sot ka postuar një fotografi në Instastory, ku shfaqet e veshur aq bukur dhe me shumë stil.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here