Aktori i famshëm i filmave aksion tashmë është një 71 vjeçar i lodhur.

Schwarzenegger, body-builderi i kthyer në aktor të famshëm të filmave aksion, tani po pranon se nuk mund të bëjë më ushtrimet e rënda.

Ai në një intervistë tregon se gjunjët nuk ia mbajnë më të bëjë këto ushtrime në fitnes, por po i zëvendëson me makineritë më të fundit teknologjike për të cilat ndjehet falënderues, përcjell Gazeta Express.

“Një burrë si unë, i cili ka pasur ndërhyrje në krahë, ijë dhe gjunjë, duhet të gjejë mënyra tjera për të bërë ushtrime duke u përkujdesur për këto lëndime”.

“Gjunjët e mia janë dobësuar, ndrësa unë duhet t’i mbroj pasi kam dëshirë të jem në gjendje të skijoj”, ka përfunduar Arnold.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/eshte-plakur-arnold-schwarzenegger-tregon-se-nuk-mund-t-i-beje-me-keto-ushtrime-600266/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here