Kengetari i famshem 50 Cent dhe bashkshorti i Beyonce-s Jay-Z, sic dihet nuk para shkojne mire me njeri-tjetrin. Kjo duket ka qene edhe arsyeja e shakase, ne kete rast fare pa kripe e tij, ne faqen Twitter.

Ketu 50 Cent ka botuar nje foto te montuar ne te cilen eshte nje femije i vogel, bebe, por me fytyren e Jay-Z.

Nen te ai ka shkruar  “Blue Ivy Carter eshte shume e bukur”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here