50 Cent ka postuar një foto të vetes të shtrirë në krevat në një spital dhe së rrethuar nga kukullat, pasi raportohet se ishte diagnostikuar me një virus në stomak.

Reperi i hitit “In Da Cluub” ka postuar foton e tij në Twitter duke shkruar nën të “Nuk dua të shkoj në operacion”.

Megjithatë, pavarësisht se është i sëmurë, 50 ka siguruar fansat e tij se lëshimi i tij më i ri është i gatshëm.

“Unë jam në spital, por skara ime gangsta LOST TAPE është përfunduar, andaj do të dalë në kohë”, ka shkruar më tej reperi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here