50 Cent marrëdhënie të tensionuara me nënën e djalit të parëNuk është një person i qetë dhe pa probleme megjithatë kjo nuk pritej.

Prej disa kohësh marrëdhënia e 50 cent me nënën e djalit të tij të parë janë të tensionuara. Shaniqua Tomkins, dhe ish partneri i saj 50 Cent, kane probleme dhe debate të vazhdueshme ndërsa krijuesi i hitit “Candy Shop” ka postuar një video në Instagram të djalit të dytë dhe të ish partneres tjetër Daphne Joy, teksa shton nënshkrimin: “Ku ka gjë më të bukur se kjo?”

Përmendim se Daphne Joy dhe 50 po ashtu janë ndarë rreth 3 vite më parë, ndërsa momentalisht modelja ndodhet në krahët e këngetarit amerikan Jason Derulo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here