2Ton po vjen me dy këngë të rejaReperi 2Ton nuk po ka të ndalur me sukeset e tij.Ai në këtë vit ka lansuar disa këngë të cilat padyshim që janë shëndrruar në hite siç është ‘Ani Nasht’ dhe ‘Paramendo’.

Por, këtë vit ai do ta përfundoj edhe me një tjetër projekt. Parrotlla.net nga burime të afërta me reperin, ka mësuar se kënga e re e tij do të lansohet në fund të këtij muaji por që nuk do ketë klip.

Pra, fansat e tij kanë se çka presin nga 2Ton për këto muaj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here