2po2 reagon pas incidentit mes Capital T dhe Agon AmigësPas raportimit nga Telegrafi për incidentin e ndodhur mes Agon Amigës dhe Capital T ka reaguar daja i Trimit, reperi 2po2.

Sipas dëshmitarëve zënka ka nisur brenda një qendre fitnesi dhe ka vazhduar një ditë pas me sulmin që Capital i ka bërë Agonit derisa ky i fundi ndodhej në veturë.

“Nëse mendoni se jem njerëz që na rrehin e na i gjumë me gurë, hajde provone”, ka shkruar Besniku duke publikuar edhe disa fotografi së bashku me Trimin.
Sulmi ndaj veturës së Agonit dhe zënka mes tyre u konfirmua edhe nga Policia e Kosovës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here