Reperi 2po2 së bashku me këngëtarin Flori kanë sjellë bashkëpunimin e tyre të dytë të tituluar “Gjithë jetën”.

Kënga flet për një histori dashurie, një tekst i shkruar mjaft mirë nga reperi Besnik Canolli, ndërsa muzika është realizuar nga Flori.

Për 2po2 dhe Florin ky nuk është bashkëpunimi i parë, pasi që ata më herët kanë realizuar këngën “Crazy Girl”.

Më poshtë mund ta shikoni klipin e këngës “Gjithë jetën’ i realizuar nga Enermedia.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here