2po2 dhe Flori Mumajesi vin me këngën e tret së bashku?Përmes një postimi në Instagram, vihet në dyshim se a do të jetë hiti i radhës në muzikën shqiptare nga Flori Mumajesi dhe hip-hop artisti 2po2!

Flori, së fundmi në llogarinë e tij në ‘’Instagram’’ ka postur një fotografi ku shihen si miq shumë të afërm me këngëtarin 2po2 ku të dy duken shumë të buzëqeshur, transmeton Indeksonline.

2po2 kishte dy bashkëpunime me Florin, këngën ‘’Crazy Girl’’ dhe ‘’Gjithë jetën’’, dy këngë mjaft të dashura nga të gjithë shqiptarët.

Pritet të mësohet nëse dyshja do të sjell këngën e tret së bashku për të gjithë adhuruesit e tyre

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here