Kleofina Pnishi është shpallur Miss në rajonin e Francës, Bouches-du-Rhône, të dielën.

Pnishi, 22-vjeçare, siç shkruan mediumi francez Francebleu.fr, është me origjinë nga Kosova por është rritur në Francë.Kosovarja studion për gazetari, derisa ka thënë se përzgjedhja si femra më e bukur e Bouchez-du-Rhone ka qenë një ëndërr për të, njofton Insajderi

“E ndoqa instiktin tim dhe funksionoi. Realizova ëndrrën e shumë grave të reja”, ka thënë Pnishi.

Ajo është e apasionuar pas muzikës dhe kinemasë, teksa ka pasur role në dy filma dhe një serial televiziv në Francë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here