11Reperi i njohur 2 Ton ka qenë mjaft aktiv gjatë këtij viti me projekte muzikore, kjo është dhe arsyeja që ka qenë shumë i kërkuar nga fansat në koncerte gjatë verës.

Megjithatë reperi ka treguar se përsëri nuk do të ndalet. Ai është duke punuar sërish në projekte të reja, dhe përmes një postimi në Instagram ka treguar se shumë shpejt do të vijë me një projekt të madh.

Nuk dihet ende nëse është ndonjë këngë e re apo bashkëpunim, mirëpo reperi ka preferuar që kësaj radhe të mos zbulojë shumë detaje. /Telegrafi/88

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here